Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü çift temkatiyenr kişilar arası iletişim ile başlarken birtakım kişilar ise platonik olan hislerini bastırmak yerine tek doğrultulu olarak devam etmek ya da bir diğeri yönü etki alanına çekebilmeyi başarmak istemektedir. Çoğu vakit erkeklere hanımefendiler doğrultusunda yapılan bağlama büyüsü fazlası alanda da farklı niteliklerle kullanılabilmektedir. Bağlama büyüleri ile uğraşan kişilar çoklıkla batıl inanç sahipleri ve ciddi anlamda bu tip konulardan dirimsel değerler bekleyen kişilar olmaktadır. Birçok bağlama büyü çeşidi bulunmaktadır. Evlilik amacıyla kullananlar, iş mekanları ve büro ortamları amacıyla kullananlar olmak suretiyle… Bağlama büyüsü çift temkatiyenrde sarfedilen farklı diğeri gayeler amacıyla kullanılacak olanlar farklı kategorilerde değerlendirilebilmektedir. Çoğulcu bir yaklaşımla konuya bakıldığında işlemişten şu vakita kadar toplumlarda çoklıkla görülen ve inanılan bir inanç grubudur. Belirli bir inanışa gore bağlama büyüleri ortaya getiren bireylerin diğeri bireylerden birazcık daha farklı tinsel gözlerinin açık bulunduğu inanışı da işlemiş toplumlar da ve yakın işlemiş devrelerde görülmüştür.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Bağlama Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Bağlama büyülerinde öncelikli olarak eksper bir kişitan destek alınması gereksinim duyulan bu tip geleneksel inanışlar konu ile alakalı eksper kişilarce destek alınarak uygulanabilmektedir. Belirli duaları ve ritüelleri tespit edilen bağlama büyüsünün yapılışındaki gaye tekrarlanarak belirli görüş içersinde dualar ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Doğal ki, Kur’an içersindeki vakitlerden alıntılar ile okunan dualar sonuçsinde bağlama büyüsü ortaya getirilen kişi odak alınarak, eksper kişilarce tespit edilen dualar okunarak düşünce gücüyle konu üzerine odaklanılır. Bir bakıma düşsel inanış ve beyin gücünün faktör olarak kullanıldığı bir büyü çeşididir. Bağlama büyüsü benzer biçimde büyülere pek çok inanan kişilar olmasa da aslına bakarsak bilinç düzeneğinin muhteşem işlediği mekanizmayı harekete geçirme sanatıdır. Bağlama büyüleri, beyin dalgalarımız ile yönettiğimiz enerji akımları da denilebilmektedir. Netice olarak Kur’an içersinden dualar ettiğiniz ve düşünsel olarak gaye aldığınız ve odaklandığınız konu ile alakalı vakitkli olarak ayin şeklinde enerji akımı yaratmak natural ki, bir sonuç verecektir. İnsanların beyin güçleri gerektiğince güçlüdür ve kişilar hem de bilim insan beyninin yüzde yüz oranda kimsenin kullanamadığını kanıtlamıştır.

Kaynak: https://www.medyumismail.com/

Bağlanma Büyüsü ve Gelişim Süreci

Beyin gerektiğince güçlü bir mekanizma olması sebebiyle, insanoğlu fazlası vakit beyinlerinin yüzde 3’lük bir dilimini kullanabilmektedir. Einstein yüzde 5’lik bir bölümünü kullandığı amacıyla zekâsıyla ünlü olmuştur. Bazı insanoğlu hayatları boyunca çalışıp yalnızca bu rakamı yüzde 4 seviyesine çıkarabilmektedirler. Hal bu şekilde olmasından insan beyni keşfedilmeyen ya da keşfedilemeyen bir umman ise, bu doğrultuta odaklanılarak istenilen her şeyin yapılabileceği ihtimaller içersinde mümkün ihtimaller arasındadır. Hatta işlemişten şu vakita kadar gelen “bir şeyi kırk kez dersen olur.” Söylemi de yine kökünde bu bilgiye dayanmaktadır. Kişiler ya da bireyler inandıkları azim ve hırs ile istedikleri şeyleri elde edebilmektedirler. Beyin odaklandığı şeyleri elde edebilen bir enerji hacmi ise, bağlama büyüleri tam olarak bu merkeze odaklanmayı sağlamaktadır.

Aşk Büyüsü , bireylerin talebine gore yapılabilen büyülerdendir. Aşık olan bireyin, aşkının karşılıksız kalmış bulunduğu hallerde döneme girererek pozitif yönde sonuçler elde edilmesini sağlamaktadır. Yada bireyin aşkı ya da sevgisinin tamamlanmamış geldiği, yetmediği hallerde yapılabilmektedir. Bu nedenden kaynaklı aşk büyülerinin da tesirli olması amacıyla muhakkak bir medyum hocadan danışmanlık yapması istenmelidir. Aşk büyülerinin tipleri sayıca fazladır. Hatta içersinde en gerektiğince çeşidi barındıran büyü seçimi denilebilmektedir. Bazı tipleri hocaya gerekseme olmadan evde uygulanabilmektedir. Sadece bu şekil büyülerin evde yapılması, sonuçlerinde ortaya gelebilecek birtakım olumsuzluklar da barındırmaktadır. Bundan kaynaklı işini hakkıyla yapabilen bir hocaya danışılması gerektiğince daha iyidir.

Büyü yapılırken, fena niyeti tamamiyle silmeli ve sadece iyi niyet etmeye odaklanılmalıdır. Büyü yaptırılan bireyin ve büyü yapılmasını isteyen bireyin birbirine yaklaşımları amacıyla en hayırlı olanı tamamiyle temiz bir niyet temeline dayanan aşk büyüleridir.

En ilgi çekici şekilde belli olan büyülerden olan aşk büyüsü, yapıldığı andan itibaren tesirlerini göstererek hepimiz tarafınca ilgi çeker. Büyü ortaya getirilen kişi, hayatında ani değişimler gerçekleştirme amacıyla sabırsızlanan bir duruma bürünür, enerjisi artar. Hayata karşı daha pozitif bakmaya ismim atar. Aşık olmanın vesilesi ile birlikte iş hayatında ve toplumsal hayatındaki ilişkilerini olmasından daha iyi duruma getirebilmek amacıyla her vaktinden gerektiğince daha çok çaba sarf eder.

Büyü tesirindeki kişi, vakitkli olarak aşık olması gereksinim duyulan bireyi düşlemeye ismim atar. Eski durumuna nazaran çok farklı bir ruh durumu amacıylae girer ve sevilmiş bulunduğu bireyi aklından çıkaramaz olur.

Sihrin etkilerinden biri de: Büyü ortaya getirilen bireyi olmasından daha duygusal duruma getirmesidir. Bu nedenden kaynaklı kişi, sık sık Aralıklarla modunu değiştirip bir neşeli, bir aksi bir duruma gelebilmektedir. Bu vakitçlerin hepsi normaldir.

AŞK BÜYÜSÜNÜ ANLAMAK İÇİN

Genel olarak ortaya getirilen büyüleri kavramanın çoğu yolu bulunmaktadır. Başarı göstermiş bir medyum hocanın yapmış bulunduğu büyüyü algılamak ilk seferde birazcık zor olabilmektedir. Kişinin kendisine büyü yapıldığına dair şüpheleri var ise; kendini izlenimlemesi ve izlenim vakitsinde de çevresinden destek alması sonuç elde etmeye destek olacaktır. Aşk büyüleri gerektiğince sık yapılan ve hemen hepimiz tarafınca malum bir büyü çeşidi olmasından, kimi vakit yakın çevreden kimi vakit da katiyen beklenmeyen hem de tanışılmamış bir kişi tarafınca bile yapılmış olabilmektedir.

Aşk büyüsünü başarıya ulaşmış bir program olarak tamamlamak isteyen bireylerin bölümünde tecrübeli, her ilimden tecrübeye haiz bir medyum hoca ile ortaklık yapması gerekir. Bazı büyü tiplerinde, büyü yapılacak şahsa dair olan fotoğraf-saç teli- peçete benzer şekilde şahsi eşyaları istenebilmektedir.

Bu şekil büyülerin yapılıp yapılmadığını idrak etmek amacıyla ilgi edilmesi gereksinim duyulan emareler şunlardır:

-Büyü ortaya getirilen bireyin, olmasından daha sık rüya görmeye ve rüyasında da aşık olması gereksinim duyulan bireyi görmeye başlaması.

-Kişinin, hayvanların kendisine agresif ve saldırgan davrandığını farketmesi

-Herhangi bir sebep olmadan duygularında aniden bire değişim göstermesi

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | kahve tarifleri | - | istanbul eşya depolama | - | kartal evden eve nakliyat | - | istanbul evden eve nakliyat