Berfun Beşel Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Berfun Beşel Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berfun Beşel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berfun Beşel’den söz edeceğiz.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır
Berfun Beşel Kimdir
Berfun Beşel Kimdir

Berfun Beşel Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelen Berfun Beşel, 50.yıl Tahran Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Berfun Beşel, oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini İstanbul Sokakları adlı dizide yaşayan Berfun Beşel, Fırat karakterinin gençliğine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Berfun Beşel, sonrasında ise Bizim Hikaye, ve Gülperi gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Berfun Beşel, aynı zamanda lisans eğitimine Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berfun Beşel 1.78 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Berfun Beşel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berfun Beşel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon