BİM aktüel 10 Nisan 2020 Cuma kataloğu… Bu Cuma BİM’de neler var?
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

BİM aktüel 10 Nisan 2020 Cuma kataloğu… Bu Cuma BİM’de neler var?

BİM aktüel katalog ürünleri 10 Nisan 2020 Cuma günü haftanın ikinci aktüel kataloğu içerisinde nelerin olduğunu gösterdi. Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği katalogda normal şartlarda mağazada olmayan birçok ürün yerini aldı. Peki, haftanın BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

BİM aktüel ürünleri yeni haftada mağazalarda alıcılarını bekleyecek ürünleri gösterdi. Elektrikli süpürge, ütü, erkek saç bakım seti, saç düzleştirici, orta sehpa, cam set üstü ocak ve çay makinesi gibi ürünler alışveriş tutkunlarıyla buluşacak. İşte haftanın aktüel katalog ürünleri ve 10 Nisan’da dikkat çeken ürünlerin incelemeleri…

BİM AKTÜEL KATALOG 10 NİSAN 2020 SAYFA 1

İlk sayfada 399 TL’den satışa sunulan ve 6 taksit imkanı sunulan elektrikli süpürge dikkat çekiyor. Kuaför ve berberlerin kapalı olduğu günlerde evde tıraş ihtiyacını gidermek isteyen kişilerin ilgisini çekebilecek bir fırsat da 139 TL’den satışta olacak saç bakım seti olacak. Yine haftanın dikkat çeken bir başka ürünü 199 TL’den satışa sunulacak olan ütü.

BİM AKTÜEL KATALOG 10 NİSAN 2020 SAYFA 2

İkinci sayfanın en çok dikkat çeken ürünü ise 349 TL’den satışta olacak orta sehpa. Çok fonksiyona sahip olan orta sehpa yemek masası ve yer sofrası olarak da kullanılabilecek.

BİM AKTÜEL KATALOG 10 NİSAN 2020 SAYFA 3

Üçüncü sayfa ise elektronik tutkunlarını bir araya getirecek. 159 TL’den satışta olacak blender seti, 129 TL’den satışta olacak davul fırın, 109 TL’den satışta olacak kettle artı çay makinesi ve 329 TL’den satışta olacak cam set üstü ocak alışverişseverleri bekleyecek.

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon