Ceren Ece Öksüz Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor?
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Ceren Ece Öksüz Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Ceren Ece Öksüz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ceren Ece Öksüz’den söz edeceğiz.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Ceren Ece Öksüz Kimdir?

  • Müzisyen.

2007 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Ceren Ece Öksüz, müzisyen olarak bilinmektedir. Seslendirdiği Karadeniz yöresine ait şarkıları ile dikkatleri üzerine çeken Ceren Ece Öksüz, Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde eğitim görmektedir. Babası aslen Giresunlu, annesi ise Gümüşhanelidir. Özellikle 2022’de Recep Tayyip Erdoğan’la olan diyalogları ile gündeme gelen Ceren Ece Öksüz, Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmindeki bazı müziklerin de seslendirmesini yapmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceren Ece Öksüz, müzisyenlik kariyerine hali hazırda devam etmekte ve yaşantısını Trabzon’da devam etmiştir. Başarılı müzisyen Ceren Ece Öksüz hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon