Erkeği Kendine Bağlamak için Aşk Duası
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Erkeği Kendine Bağlamak için Aşk Duası

Erkeği Kendine Bağlamak için Aşk Duası siz değerli okurlarımızla. Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak için ilk olarak aşk dualarını usulüne uygun bir şekilde okumanız gerekir. Bu duaların okunması için beden ve ruh temizliğinin yapılmasında yarar vardır. Aşk dualarının okunma zamanları da önemlidir. Özellikle gece yatsı namazını kıldıktan sonra okumak daha etkili sonuçlar ortaya koyacaktır.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır
Erkeği Kendine Bağlamak için Aşk Duası
Erkeği Kendine Bağlamak için Aşk Duası

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Aşk Duası Nasıl Edilir?

Aşık olduğunuz erkeğin de size aynı duyguları beslemesi için öncelikle gece yatmadan önce abdestli bir şekilde 213 kere “Ya Bariü” ve 287 defa “Ya Rauf” esmalarının okunması gerekir. Bu esmaların okunmasından sonra sevdiğiniz erkeğin adını da zikredip iyi niyetlerde bulunduğunuzda kısa süre içerisinde size deliler gibi bağlanacaktır.

Erkeği Kendine Bağlayan Dua Nasıl Okunur?

Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak için ilk olarak 7 tane iplik almanız gerekir. Daha sonra 7 tane ipliğin üzerine tek tek 41 defa Yasin suresini okuyun. Sureyi okuduktan sonra iplikleri sevdiğiniz erkeğin giysisinden bir parça yardımı ile sarın ve mumla mühürlemeye başlayın. Ardından bu muskayı siyah bir poşetin veya kabın içerisine koyun. Evde kimsenin olmadığı bir zamanda kimsenin göremeyeceği bir yere muskayı gömün. Gömme işlemi sırasında sevdiğiniz ile ilgili iyi niyetlerde bulunun. işlerin rast gitmesi için dua

Erkeği Kendine Bağlayan Aşk Duası Etkili Mi?

Sevdiğiniz erkeğin size bağlanması için okunacak dua oldukça etkilidir. Bu duanın usulüne uygun olarak okunmasından sonra kısa sürede etkisini göstermeye başlayacaktır. Duanın okunmasına geçmeden önce abdestli bir şekilde 2 rekat namaz kılınmalıdır. Daha sonra 1000 defa “la havle vela kuvvete illa billah’l aliyyi’l-azim” duası okunmalıdır. Ardından 1000 defa “allahümme inni es-elüke bihavlike ve kuvvetike ya musahhırel kulübi sahhırli kalbi filan ibn-u filane ( istenen kişinin annesiyle birlikte ismi söylenir aişe oğlu ali veya fatma kızı aişe şeklinde) hatta yühıbbüli hubben şediden ve yeküne tahte emri ve yef’al küllema üriydü mine’l-hayri ve’la’mali’l-meşrüah.ya allah ya allah ve sallallahü ala syyidina muhammedin sallallahü aleyhi ve ala alihi ve sahbihi ve selem sübhane rabbike rabbbi’l-izzeti amma yasifün ve selamün ale’l-mürselün ve’l-hamdülillahi rabbi’l-alemin” duası okunur.

Bu işlemin 7 gün boyunca yapılmasından sonra sevdiğiniz erkek size köpekler gibi bağlanacaktır.

Ayrıca aşk duası ritüeli nasıl yapılır? Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Ne Yapılmalı?

Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak için öncelikle bir içeceğin veya meyvenin üzerine 20 defa “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehab beten minni.” duasını okumanız gerekir. Bu duayı okuduktan hemen sonra ise 1 defa “Allahümme leyyin kalbe ala muhabbeti fülanete ibni fülanete.” duasını da içten bir şekilde okumalısınız.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Denenmiş Aşk Duası Hangisidir?

Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak için 7 gece boyunca abdestli bir şekilde toplamda 1667 defa her gün “Senestedricühüm min haysü lâ ya’lemûn” duasını okumanız gerekir. Bu sayede 1 hafta sonra sevdiğiniz erkek size deliler gibi aşık olacaktır ve her zaman sizin yanınızda olmak isteyecektir. Allah var mı

Erkeği Kendine Bağlama Duası İle Göz Nasıl Bağlanır?

Erkeğin gözlerini bağlayıp başkasına bakmasını engellemek için aşağıda verilen duayı abdestli bir şekilde okuyup bir temiz beyaz kağıdın içerisine yazarak her zaman cüzdanınızda taşımanız gerekir:

 • “Allah’ım, kanlı bıçaklı olanlara bile merhamet gösterip onların kalplerinde bulunan kin ve nefret tohumunu söküp atan, cennet halkının öfke hissiyatını kaldırmana benzer şekilde yok edip izale eyleyen sıcak ve yumuşak şefkatin ne ali ve ne uludur Rabb’im. Allah’ım, gönüllere ılık ılık akan ve ılgıt ılgıt esintiler halinde doğan feraset duygusu, kibri ve nefreti tamamen kaldırıp yerine en güzide ve ulvi duyguları ikame eden Vedûd esmanın ebedî ve ezeli mevcudiyeti ile söz konusu olabilir ancak. Bu nedenle erkeği kendine bağlama duası ile, düşkün fakat umutlu, kaygılı fakat beklenti içinde sana geliyorum Rabb’im. Hangi düşkün kuluna şefkatsiz davrandın ki, hangi gariban kulunun elinden tutup ona ışıklı ufukları tarif etmedin ki, hangi biçare gönüle letafet esintisi üflemedin ki? Erkeği kendine bağlamak için duaya tüm kalbimle muhtacım, eşimle aramızda bulunan soğukluk ve uzaklık hissinin izalesi, sadece senin yetkin ile söz konusu olabilir. Ola ki sen bizi buna layık görmezsen, bu, bizim için ebedî bir kayıp ve hüzün duygusu olur Allah’ım. Hiç kimsenin alnına leke sürmeyen, her kuluna adilane bir surette muamele eyleyen lütfun, eşimle aramızda kopmaz bir bağ hasıl olmasına da izin verecektir diye umuyorum Rabb’im. Sert tabiatları yumuşatıp onları yufka yürekli hale dönüştüren, insanlar arasında oluşan husumet ve adavet duygusuna nihayet veren, her nevi şükür ve şükran hissine layık olan Ya Vedûd, bizi cezaya müstahak eyleme ve kocamın itaatkar bir eş olmasını bana bağışla. Kaderimizde üzüntü ve keder yerine uhulet ve suhulet ile gelişen hadiseler halkası oluştur. Dertlerin envai çeşidi bile senin imtihanın iken bize, yalnız çetin olmayan ve takatimizi aşmayan imtihanlar gönder, yolunu kolaylıkla gidilen bir yola çevir, erkeği kendine bağlamak için duama hikmetin ölçüsünde cevap ver, âmin.”

Erkeği Kendine Bağlama Duası İçin Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Bir erkeği kendinize bağlamak için okunacak dualarda kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Kullanılan malzemelerin eksik olması durumunda duanın kabul olma durumu daha fazla uzar. Bu yüzden bir erkeği kendinize aşık etmek için en etkili malzemelerden birisi, kırmızı mendil ve 1 adet saç telidir. Bu iki malzemenin temin edilmesinden sonra sessiz ve karanlık bir odaya geçerek aşk ve bağlama dualarının okunma aşamalarını yapabilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlayıp Aşık Etme Duası Nasıl Okunur?

Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak için aşağıda verilen adımlar tek tek uygulanmalıdır:

 • Öncelikle sessiz ve karanlık bir odaya geçerek kıbleye doğru yönünüzü dönün ve gözlerinizi kapatarak size bağlanmasını istediğiniz kişi ile ilgili iyi niyetlerde bulunun.
 • Daha sonra bir tane kırmızı mendil ve 1 adet kendi saç telinizden alın.
 • Ardından 7 defa Fatiha suresini okuyun.
 • Sureyi okuduktan sonra gözlerinizi açın ve dizlerinizin üzerine oturun.
 • İki dizinizin arasına kırmızı mendili ve saç telini koyun.
 • Malzemelerin üzerine “İlahi okuduğum besmele bir rahmet ve şifa kaynağıdır, sana gelen kulların rahmetin ve şifanın kaynağına doğru hareket eder, sen kendisine müracaat eden hiçbir insanı yarı yolda bırakmadığın gibi hiçbir kuluna da gaddar bir şekilde davranmadın ve hiçbir kulunun ihtiyaçlarını göz ardı etmedin. İşte ben de kocamı kendime sırılsıklam bağlamak ve eve bağlanması muradımı tahakkuk ettirmek maksadıyla dergahı izzetine iltica ediyorum, bana kırmızı mendil ve saç telinin hayrı için hayırlar ve güzellikler nasip eyle, amin.” duasını içten bir şekilde okuyun.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Hangi Dualar Okunur?

Erkeği kendinize bağlamak için etkili olan “Bel yurîdul insânu li yefcure emâmeh.” duasını 7 defa okumanız gerekir. Duanın okunmasından hemen sonra “İlahi, saç telinin üzerine okumuş olduğum Kıyamet Suresi’nin 5. ayetinin güzelliği ve izzeti hatırına bana da izzet ve onur bağışla, beni de katında makbul olan kullarından eyle, bana da faziletler ve esrarengiz güzellikler lütfeyle ve beni de en güzel şekilde muradına vasıl olan kullarının arasına al, amin.” duasını da okuyun.

Erkeği Kendine Deli Gibi Bağlayan Dua Hangisidir?

Erkeği kendinize köpekler gibi bağlamak için saç telinin ve kırmızı mendilin üzerine 7 defa Besmele çekerek karşı tarafın size bağlanması için iyi niyetlerde ve dileklerde bulunmanız gerekir. Daha sonra saç telini kırmızı mendilin içerisine koyup 4 kere katlayın. Ardından evin etrafında yer alan toprağa muskayı gömün.

Gömme işlemi esnasında size bağlanmasını istediğiniz kişinin adını zikredin ve “İlahi, senden gelen ve yine sana dönecek olan kullarının farkındalığı ve bilinç seviyesi ile sana iltica etmenin huzuru ve saadeti kalbimi ferahlatmakta, senin bana ihsanlar ve faziletler ile armağan edeceğin güzellikler şimdiden beni mutlu kılmaktadır. İşte içindeki saç teli ile birlikte kırmızı mendili toprak parçasının içine gömdüm, şüphesiz ki bunların hepsi senden gelmektedir ve yine hepsi sana dönecektir, ben de aynı şekilde senden geldim ve sana döneceğim. Öyleyse bana da toprak parçasının üzerine basan müminlerin işlemiş olduğu hayırlar ve güzellikler adedince güzellik ve hayır armağan et, topraktan biten ve faziletlere vesile olan her türlü nimetin yüzü suyu hürmetine erkeği kendine bağlamak için dua uygulamasını amacına ulaştır, amin.” tılsımlı sözcüğünü okuyun.

Erkek Kendine Nasıl Aşık Edilir?

Bir erkeğin size aşık olması için aşağıda verilen adımları tek tek uygulamanız gerekir:

 • İlk olarak sessiz bir odaya geçin ve önünüze bir tane kırmızı mendil koyun.
 • Kırımızı mendilin üzerine 7 defa Fatiha ve 3 defa İhlas surelerini okuyun.
 • Surelerin okunmasından sonra size bağlanmasını istediğiniz kişinin simasını gözünüzün önüne getirin ve 7 defa “Ya Musavvir” esmasını okuyun.
 • Esmanın zikredilmesinin hemen ardından “Ya Musavvir, insanoğlu için dünyada bulunan bütün nimetleri seferber ederek onun mutluluğuna katkı sunmak ve onun bahtiyarlığını arttırmak için faziletleri dünya misafirhanesinde toplayan ve bize sonsuz ihsanlarını sunan elbette ki sensin. Ya Musavvir, tasvir ettiğin dünyanın ve yine tasvir ettiğin içindeki canlıların sevecenliği ve şirinliği hatırına, erkeği kendine bağlamak için yapmış olduğum duayı kabule karin eyle, amin.” duası okunmalıdır.
 • En son olarak kırmızı mendilin üzerine 21 kere “Ya Mukallibel Kulub” esmasını okuyun ve hemen ardından “Kalpleri yaratan ve insanların içine derc edip onların hayatları boyunca duygusal bir şekilde yaşamalarına vesile olan elbette ki senin kudretin, senin ilmin ve senin hikmetindir Allah’ım. Bana da kendi kalbime bağlayıp mühürlemek istediğim kişinin kalbinde yeşeren sevgi tohumunu armağan et, beni de o sevgi tohumunun güzelliği ile baş başa bırak, amin.” duasını söyleyin.
 • Kırmızı mendilin üzerine istenilen esmaları ve duaları okuduktan sonra mendili her zaman yanınızda taşımanız gerekir.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin En Hızlı Dua Nasıl Okunur?

Bir erkeği köpekler gibi bağlamak için öncelikle 21 defa “Ya Rafi” esmasının okunması gerekir. Bu esmanın okunmasından sonra “Yücelten ve yükselten sensin Allah’ım, aziz eden ve celil eyleyen sensin Allah’ım, onurlandıran ve şereflendiren sensin Allah’ım, bütün mahlukatı dilediğin gibi yaratıp istediğin gibi şekillendiren ve yönlendiren yine sensin Allah’ım. Katında huzur bulunmakta ve varlığın bize saf bir huzuru ve katışıksız bir mutluluğu bahşetmekte, katındaki güzellikleri ve varlığının bilincinde olan müminleri sarıp sarmalayan faziletleri bana da bağışla, beni de erkeği kendine bağlamak için duanın faziletine taşı Allah’ım, amin.” duası okunmalıdır. Bu sayede sevdiğiniz erkeğin 1 hafta içerisinde size deliler gibi aşık olduğunu görmüş olacaksınız.

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | kahve tarifleri | - | istanbul eşya depolama | - | kartal evden eve nakliyat | - | istanbul evden eve nakliyat | - | ofis eşyası depolama