Kamera Arkası Muhabiri - NEDEN HABER Kamera arkasında olup bitenler...
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Kamera Arkası Muhabiri

Her gün yüzlerce kanalı tek bir tuşla izleyebiliyoruz, peki haberlerin ve kameranın arkasında olup bitenlerden haberdar mıyız ? Gelin hep beraber Kamera arkası muhabirliğine bakalım…

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Genel bir tanımla “HABERCİLİK” nedir ?

Olan olayları kamuoyuna duyuran meslektir. Kim, neyi nerede neden ne zaman yapmış sorularına yanıt bulmalıdır ve daha da ötesi gerçeği aramalıdır. Habercinin cesur olması gerekir; objektif olması için bir ön koşuldur bu. Masa başından, sokağı hissetmeden – bilmeden, haberci olunmaz maalesef.

Haberciliğin en zoru “Savaş Muhabirliği”

Savaşın içinden sıcak haber vermek; patlayan bombalar, silah sesleri içerisinde kamuoyunu aydınlatmak oldukça tehlikeli bir o kadar da insanlık tarihi için önemlidir. Mesleki açıdan işini layıkıyla icra eden muhabirlerdir.

“Savaş Muhabirliği Demek Tarihe Tanıklık Etmek Demektir”

Tarihin tozlu sayfalarında geçmişten günümüze gelen; kaynak, yazı, fotoğraf, video… bize tarihin oluşumunu ve geçmişten günümüze yaşanan olayları birfiil önümüze serer.

Korona virüsü kapsamında hep çalıştılar…

Dünya üzerinde görülen yeni tip korona virüs kapsamında onlar gecesini gündüzüne kattı, insanları bilgilendirmek, tedbirleri ve kararları bizlere duyurmak için sürekli çalıştırlar.

Korona virüs kapsamında basın kameralarının arkasında yaşanan görüntülerden bazıları…

Çatışmanın ortasında üzerine gelen taşlara rağmen haber yapmaya devam etti

Ankara’da bir topluluğun polise taş atarken, kameranın objektifini temizlemesi sırasında ardı arkası kesilmeyen taşlara rağmen yine de haber yapmaya devam etti.

Düşe kalka haber yaptı

Muhabir Kemal Akagündüz, haber yaparken yaşadığı zor anları izleyelim. Kamera arkasında olan ve biteni bir de bu açıdan görün…

Kamera Arkası Muabiri İnstagram’dan takip edebilirsiniz

Kamera arkasında olup biten her şeyi, basının ardındaki görüntüleri , bizlere 7/24 haber yapan gazetecilerin yaşadığı zor anları https://www.instagram.com/kamera.arkasi.muhabiri/ adresinden takip edebilirsiniz…

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon