Kerim Yazıharman ve İbrahim Murat Gündüz ile saygı dolu bir akşam yemeği
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Kerim Yazıharman ve İbrahim Murat Gündüz ile saygı dolu bir akşam yemeği

Ankara bölgesinin tanınan lideri, Kerim Yazıharman ve önde gelen iş insanlarından İbrahim Murat Gündüz, Macaristan’da gerçekleşen ve ulusal takımımızın başarılar kazandığı Dünya Karate Şampiyonası’nda yarışan atletlerimiz ile onları yetiştiren kıymetli hocalarımız için saygı dolu bir akşam yemeği tertip ettiler.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Şampiyonada ülkemizi madalyalarla taçlandıran sporcularımıza ve onların antrenörlerine şükranlarını sunmak amacıyla, Karate Eğitim ve Dayanma Vakfı’nın lideri Ercüment Taşdemir önderliğinde, Etlik’in öne çıkan simalarından Kerim Yazıharman ve Adana’nın tanınan iş insanı İbrahim Murat Gündüz, milli takımımıza destek olmak adına zarif bir yemek düzenledi. Bu özel etkinlikte kırkı aşkın konuk ağırlandı ve organizatörler, Türkiye Karate Federasyonu Başkanlığı’na talip olan Taşdemir’e desteğini ifade ederek başarı dileklerinde bulundular.

Gece boyunca, Yazıharman ve Gündüz beraberinde Taşdemir ve Kocaeli Kağıt Spor Kulübü’nün Başkanı İbrahim Erçin ile mill gururumuz olan sporcular Eray Şamdan, Tuğba Yakan Fatma Naz Yakan, Ali Sofuolu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir ve bu başarılı isimleri yetiştiren Mesut Kolaylı ve İsmail Hakkı Bulut’a altın hediyelerle takdirlerini sunarak onurlandırdılar. Bu coşkulu tören, ülke genelinde heyecan ve gurur uyandırdı. Ayrıca, Yazıharman ve Gündüz, Taşdemir’in daveti üzerine Türkiye Karate ve Yardımlaşma Vakfı’nın yönetimine katılma fırsatı buldular ve Bulgaristan’da gerçekleşecek olan saygın bir uluslararası karate etkinliğine katılım daveti aldılar.

İkili, Türk karatecilerin dünya sahnesinde bayrağımızı her daim zirveye taşıyacaklarına olan inançlarını belirttiler ve ulusal takımımıza ilerideki yarışmalarda başarılar temenni ettiler. Bu özel etkinliğin, sporcularımızın motivasyonunu artırdığı ve karate sporunun ülkemizdeki ilerleyişine katkıda bulunduğu gözlemlendi.

Yazıharman’ın geceye damgasını vuran vatanseverlik ve milliyetçilik söylemleri, katılımcılar tarafından büyük takdir topladı ve o, milli takımın tüm sporcularına minnettarlığını ifade etti.

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon