Tarsus Dil ve Konuşma Merkezi, Tarsus Halkına Hizmet Etmeye Devam Ediyor
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Tarsus Dil ve Konuşma Merkezi, Tarsus Halkına Hizmet Etmeye Devam Ediyor

Tarsus’ta çalışan Dil ve Konuşma Terapisti Salih Arslan tarafından kurulan Tarsus Dil ve Konuşma Merkezi çalışmalarına Beydeğirmeni mahallesi Halil Arıcı Plaza’da devam etmektedir. Dil ve Konuşma Terapisti Salih Arslan, merkez hakkında bilgi vererek dil ve konuşma terapisi ihtiyacı olan her yaştan bireyin çevre illere gitmekten kurtulacağını ve bu sayede zaman tasarrufu sağlanacağını belirtti. 

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Dil ve Konuşma Terapisti Salih Arslan Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Salih Arslan, lisans eğitimini Dil ve Konuşma Terapisi üzerine tamamladıktan sonra yine Dil ve Konuşma Terapisi üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 1 seneden uzun süredir Tarsus’ta hizmet veren Salih Arslan, Mersin merkezden gelip gitmektedir. Tasus’a gelme sebebini şu şekilde açıklamaktadır: 

Günümüz koşullarının etkisiyle dil ve konuşma terapisine ihtiyaç duyan birey sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Dil ve konuşma terapisi aynı zamanda bir çok ailenin istismar edildiği ve uzman olmayan kişiler tarafından ailelerin mağdur edildiği bir alan. Bu sebeple mağduriyetin, istismarın ve yanlış yönlendirmelerin artmaması ve bireylerin sağlıklı terapileri alabilmeleri için Tarsus’a gelmeyi tercih ettim. Şu ana kadar bir çok vaka ile çalışma şansı buldum ve bir çok vakamız ile seanslarımızı sonlandırarak dil ve konuşma terapisi ihtiyacını giderdik. 

Çalışma Alanlarınız Nelerdir?

Dil, konuşma, ses, yutma bozuklukları ve travmatik beyin hasarları sonucu oluşan dil ve konuşma bozukluğu yaşayan her yaştan bireye danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Ailelerimiz Sizi Nasıl Takip Edebilir?

Dil ve konuşma terapisi hakkında bilgi almak ve aklındaki sorulara yanıt alabilmek için bizimle ınstagram üzerinden sorularını paylaşabilirler.

Ailelere Tavsiyeniz Nedir?

Dil ve Konuşma Terapisi alacak aileler hizmet alacakları yerde dil ve konuşma terapisti olup olmadıklarını araştırmalı ve terapiyi verecek kişinin diplomasını sorgulamalıdır. 

Instagram: dkt.saliharslan

Tel: 0542 437 63 05

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon