Terim’den Sevindirici Haber
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Terim’den Sevindirici Haber

Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’den sevindirici haber korona virüs testi pozitif çıkan Terim yaklaşık olarak 1 haftadır tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Terim’in tedavi gördüğü hastaneden ilk açıklama, Hastanemizde yatan Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’in tedavisine evde devam edileceği belirtildi.

Hastanenin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

23 Mart 2020 tarihinde korona virüs şüphesiyle hastanemizde tedavi altına alınan deneyimli teknik adamın yapılan tetkikleri sonucu tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman heyetlerimiz tarafından oluşturulan komisyon sonucu kararı hastamızı taburcu ettik. Hastamızın korona virüs testi hâlâ pozitif çıksa da yapılan tetkikler sonucu hastalığındaki iyileşme göz önünde bulundurularak hastamızın evde tedavi görmesinde bir sakınca olmadığı yönündeyiz. Hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Terim’in doktorundan ilk açıklama

Terim’in tedavisini yürüten Prof. Dr. Ferah Ece, teknik adamın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Terim’in hiç şikâyeti olmadığını belirten Ece, şunları söyledi:

Hocamız bugün taburcu edildi. 18 Mart’ta korona virüs testiyle başvurmuştu. Yaklaşık 1 hafta sonra bizim hastanemize yattı. Biz de Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine uygun olarak tedaviye başladık. Burada tedaviyi bir konsey, bir ekip olarak veriyoruz. Benim başkanlığımda birçok uzmanın bulunduğu bir konseydir bu. Burada Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine göre tedavileri planlıyoruz, takiplerini yapıyoruz. Hocamızın da takiplerinde gayet iyi gitti kliniği, şikayetleri azaldı. Bilgisayarlı tomografide lezyonda gerileme görüldü ve şu anda hiç şikâyeti yok. Ancak hala pozitif. Bu nedenle de karantina altına aldık hocayı ve takip ediyoruz. En ufak bir şikayeti olduğunda da gerekli olan tetkik ya da tedavileri değiştirmeleri için tekrar hastaneye gelecek. Bu karantina dönemi kişinin kendini izole etmesi. Kendini evde izole edecek, maske takacak, dışarı çıkmayacak, insanlarla temasında sosyal mesafeye özen gösterecek ve kendinde yeni gelişebilecek yeni şikayetleri muhakkak takip edip bizimle irtibat halinde kalacak. Biz de bu arada tekrar bazı tahlilleri evden yürütüyor olacağız.”

Kaynak: https://tr.sputniknews.com/turkiye/202003301041717081-koronavirus-tedavisi-goren-galatasaray-teknik-direktoru-terim-taburcu-oldu/

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | kahve tarifleri | - | istanbul eşya depolama | - | kartal evden eve nakliyat | - | istanbul evden eve nakliyat