Ünlülerin gelecek planları: Ah şu salgın bir bitse...
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Ünlülerin gelecek planları: Ah şu salgın bir bitse…

İçindekiler

Koronavirüs tehdidi nedeniyle evlerine kapanan ünlü isimlere “Salgın bittiğinde yapmayı planladığınız ilk şey nedir?” ve “Bu süreç size ne öğretti?” sorularını yönelttik. İşte yanıtları.

Aileme kavuşacağım 

Sinem Kobal: “Bu virüs hepimize doğaya ve tüm canlılara yardımcı olmamız gerektiğini söylüyor. Bu sesi duymak için durdurulduk. Ben ilk aileme kavuşmak, onlara doya doya sarılmak istiyorum.”

Can korkusu zor imtihan 

Gülben Ergen: “Çocuklarımla parka gitmeyi, sahnede binlerce insanın gözünün içine bakarak şarkılarımı söylemeyi çok özledim. Can korkusu zor bir imtihan. Ama düzelecek, geçecek elbette.”

Dostlarla hasret gidereceğiz 

Gökçe: “Hemen aileme koşup sarılmak, onlarla ve akrabalarımla vakit geçirmek, sonra özlediğim dostlarımla sokaklarda oturup yemek, içmek, hasret gidermek istiyorum.”

Doğayla kucaklaşmak istiyorum 

Şükrü Özyıldız: “Bu virüs bana gezegene, ‘an’a ve sahip olduğumuz her şeye daha çok kıymet vermemiz, özen göstermemiz gerektiğini tekrar hatırlattı. Hayat normale döndüğünde ilk yapmak istediğim şey; doğayla ve sevdiklerimle kucaklaşmak.”

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Sevdiklerime sarılacağım 

İpek Açar: “Sevdiklerimize sarılmayı özledik. Ben de bu salgını atlattıktan sonra sevdiklerime sarılacağım, onlarla bol bol vakit geçireceğim. Umarım bir an önce normal hayatımıza dönebiliriz.”

Yolculuğa çıkacağım 

Zuhal Olcay: “Herkes gibi ben de bu süreçte hijyene ve spora 10 kat dikkat etmeye başladım. Salgın tehdidi sona erdiğinde, tüm sevdiklerimle beraber olmak ve yolculuğa çıkmak istiyorum. Çok sevdiğim Londra, Berlin şehirlerine gitmeyi planlıyorum.”

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon