Yerinde Halıfleks yıkama işlemi Nasıl Yapılır?
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Yerinde Halıfleks yıkama işlemi Nasıl Yapılır?

Halıflekslerin zeminden sökülmeden evde temizlenmesi işlemine yerinde halıfleks yıkama işlemi denmektedir. Öncelikle ilk temizlik aşaması olan görünür toz ve kirler süpürme işlemi ile temizleme yapılmalıdır. Daha sonrasında spesifik olarak leke temizlik işlemine başlanır. Bu yerinde halı yıkama işlemi kapsamında uygulanan bir diğer işlemdir. Halıfleksdeki gözle görünen veya görünmeyen derinlemesine olan lekelere özel temizlik işlemi uygulanır. Sonraki işlemde özel temizleme tozu tüm zemine uygulanarak bütün yüzeylere temas etmelidir. Özel ve teknolojik temizleme makinası ile vakumlu olarak temizlik işlemi gerçekleştirilir. Kurutucu makine ile tüm zeminin suyu çekilerek kurutma işlemi gerçekleştirilir.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Yerinde Halıfleks Yıkama İşlemi Avantajları Nelerdir?

Yerinde halıfleks  yıkama işlemi temizlik türüne olan ilgi son zamanlarda önemli ölçüde artmıştır.. Bunun en önemli nedenlerinden biri sağlamış olduğu avantaj ve yararlardır. Diğer halı işlemlerinden ayrılan özellikleri ile daha sağlıklı ve çevreci bir temizlik sunması önemli avantajların başında gelmektedir. En önemli avantajı daha az su kullanımı ile daha etkili bir zemin temizliği elde etmesidir. Özel makineler ve güçlü temizlik malzemeleri ile yıkanmaktadır. Bahsedilmesi gereken bir diğer avantaj ise temizleme süresidir.

Diğer temizlik tekniklerinde halıfleks zeminden sökülerek yıkama işlemi yapılır ve birkaç gün sonra teslim edilir. Yerinde halıfleks yıkama işlemlerinde ise halıfleks ler olduğu yerde temizlenmekte ve işlem sadece bir gün sürmektedir. Zeminin kuruması da çok su kullanılmamasından dolayı oldukça kısa sürede olur. Yerinde Halıfleks Yıkama İşlemleri için https://www.bagcigrup.com.tr/halıfleks-yıkama/  adresinden ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon