Polo 6n2 Klima Açınca Stop Ediyor Çözümü
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Polo 6n2 Klima Açınca Stop Ediyor Çözümü

Polo 6n2 Klima Açınca Stop Ediyor
Polo 6n2 Klima Açınca Stop Ediyor

Polo 6n2 Klima Açınca Stop Ediyor. Klima açınca stop etme problemleri bazı marka model araçlarda görülebiliyor. Ancak biz işin kolayına giderek genel bir makale hazırlamak yerine Volkswagen Polo ve diğer modelleri için geçerli olacak şekilde özel bir makale hazırlamak istedik. Bunun sebebi klima birçok etkene bağlı bir şekilde çalıştığından dolayı stop etme sorunu da buna bağlı olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Öncelikle aracınızın aküsü klima ile doğrudan ilişkilidir. Polo markanın kronik olan problemi bu olmasa da iyi olmayan bir akü araç çalışırken dahi klima açınca teklemelere ve aniden stop etmeye sebep olacaktır.

Eğer bu adımdan eminseniz gelelim asıl ve en çok görülen probleme. Boğaz kelebeği tıkalı. Bu parçanın bazı zamanlarda temizlenmesi de işe yaramıyor ve doğrudan tamamen değişmesi gerekebiliyor. Böylesine bir masrafa gitmeden önce beyni cihaza bağlatıp aynı yerde hata verdiğine emin olmanızı tavsiye ederiz. Klimanızın bakımı ve temizliği için ise Alman kalitesinde, uygun fiyatlı bakım ve temizlik ürünlerimizin hepsini görmeniz için mağazamıza sizleri de bekleriz.

Boğaz kelebeğini temizle. Geçmezse İnce ayar(açı ayarı yapılacak) Özsa nın karşısında caminin oralarda Erkara SEAT var onlarda cihaz var. Galiba onlar yapıyor  fiyat uygun o yapamazsa. Mavi OTOGAZ var LPG taktıracaksan Piridir. Yusuf usta ondan yardım iste erkarada Yener di galiba ismi o biliyor. Mavi Polo lu onun bir ara LPG forumda yazıyormuş. Sıkıntıları sen halletmişsin de.

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon