Rögardan gelen seslerle kapak açıldı, halk kaçtı!
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Rögardan gelen seslerle kapak açıldı, halk kaçtı!

Rögardan gelen seslerle kapak açıldı, halk kaçtı! ABD’nin Colorado eyaletinde halk panik yaşadı. Ormanlık alana yakın bir yerde sürekli tuhaf sesler geldiğini duydukları için yetkilileri aradılar. Olay yerine gelen yetkililer sesleri takip ederek rögar kapağının oraya yöneldiler. Çalışmalar sonucu rögar kapağını açınca altından çıkan şey halkı ve yetkileleri tedirgin etti.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Yetkililer acil çağrı ile Colorado Springs’te harekete geçtiler. Bölge halkı rögardan gelen tuhaf sesler üzerine yetkilileri aradı. Çıkan sonuç herkesi şaşırtsa da çoğu kişi durumu normal karşıladı. Eyaletin ikinci en büyük şehrinin batı ucunun neredeyse tamamı, Pike Ulusal Ormanı’na bitişik ve ayı-insan karşılaşması olağan karşılanıyor.

Rögardan gelen seslerle kapak açıldı halk kaçtı
Rögardan gelen seslerle kapak açıldı halk kaçtı

Ayılar yiyecek için çöpleri karıştırıyor bahçelere giriyor hatta insanların evlerine kadar girebiliyor bu da halkı tedirgin ediyor. Bir ayının rögara girmesi ise bölgede endişe yarattı. Zira ana caddelerden birinde bulunan bir rögar kapağına en az 50 kiloluk bir ayı sıkışmış haldeydi. Ayının oraya nasıl sıkıştığı bilinmiyor. Ancak yetkililer çöpe atılan yemişlerin dayanılmaz kokusuna kapılıp ayının buraya sıkışmış olabileceğini düşünüyor.

Sizin için: Koli bantlarının hiç bilmediğiniz özellikleri

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon