Mastürbasyon Sonrası Zevk Almıyorum
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Mastürbasyon Sonrası Zevk Almıyorum

Mastürbasyondan Zevk Alamıyorum
Mastürbasyondan Zevk Alamıyorum

Mastürbasyon yapan kişilerin bir çoğu zaman zaman bu durumu yaşamaktadır. Mastürbasyondan zevk alamıyorum neden sizce? diye sorduğunuzu görür gibiyim. Klitorisinle oynadıktan sonra tam boşalacağin anda o bölgeyi tamamen elinin içine al ve hafif baskı uygula, sürenin biraz daha arttığını göreceksin. Mastürbasyondan zevk alamamak çoğu insanın başına gelmektedir. Eğer mastürbasyondan zevk almıyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirisiniz.

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır

Mastürbasyondan Zevk Alamıyorum

Mastürbasyon alışkanlığı her geçen gün daha fazla karşılaştığımız bir sorun, hatta bir çok erkeğin ilişkisini ve ya evliliğini ciddi anlamda bozabiliyor. Bundan kurtulmak için biraz çaba göstermeniz, mastürbasyon yapmak yerine iradenizi kullanarak beklemeniz, cinsel isteğinizi partnerinize saklamanız uygun olur. Bunun için pornografi ve dergiler gibi dış uyaranlardan uzaklaşmanız, enerjinizi hoşunuza giden başka alanlara yöneltmeniz önerilebilir. İlk aklınıza düştüğünde yapmak yerine ertelemeyi zamanla bu erteleme sürelerini uzatmayı deneyebilirsiniz. Burada da eski alışkanlıkların değişmesi biraz zaman alabilir, sabırlı olmalısınız.

Mastürbasyon Zevk Vermiyorsa

Bu duruma habituasyon (ya da “alışma”) demekteyiz. canlılar (özellikle de hayvanlar) belirli uyaranlara yeterince uzun süre maruz kaldığında, uyaran şiddeti sinirlerin ateşlenmesi için gereken “aksiyon potansiyeli eşiğini” geçiyor olsa bile, uyaranın durmaksızın kendini tekrar etmesinden ötürü sinirler artık ateşlenmez (veya daha az ateşlenirler).

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon