Kız Tavlama Taktikleri - Tip Önemli Değil - NEDEN HABER "gelin yazımızı okuyun..."
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam
Mobil Ekranı Kaplayan Popup Reklam

Kız Tavlama Taktikleri – Tip Önemli Değil

Kadınları anlamak zordur, ama tavlamak zor mudur ? Bu soruyla başlayalım ve bir yol haritası çizelim. Yazımızın sonunda kadınlar hakkında ilginç ve bilmeniz gereken bir link koyacağım o yazımı da mutlaka okuyun…

Bu reklam size özel yayımlanmaktadır
Peşini bırakmayın…

Öncelikli Kuralımız: Kendine Güven

Eğer kendinize güvenmiyorsanız bu kız bana bakmaz diye triplere giriyorsanız hiç ancak o kızın hayalini kurarsınız. Özgüven çok önemlidir. Neyden utanıyorsun ya da korkuyorsun ? Reddedilmek mi ? İnan senin cesaretin karşısında seni reddedemeyecek.

Kıza Ondan Hoşlandığınızı Hissettirin

Peki bunu nasıl yapacağız diyorsanız… O gördüğünüz yerde sürekli gözlerinin içine bakın ama yiyecek gibi bakmayın insan gibi duygu dolu gözlerle bakın. Sosyal medya günümüzde çok büyük avantaj oradan takip edebilirsiniz. En anlamlı ve en güzel fotoğrafları hakkında ona güzel yorumlar yapın”özelden”.

Unutmayın gözler kalbin aynasıdır!

Sabırlı ve Israrlı Ol Kolay Pes Etme

Kıza açıldınız ama kabul etmedi zaten çoğunlukla böyle olur çünkü naz yapmak inatlaşmak kızların ruhunda var. Siz hayır cevabı aldınız diye hemen yelkenleri indirmeyin tam gaz devam…

Kız evi naz evi diye boşuna dememişler.

Sonunuzu bu şekilde hayal edin… Önce inanın

Kişisel Bakımını İhmal Etme

Tüm bunların yanında kişisel bakımda çok önemli renkli cıvıl cıvıl kıyafetler giyeceğinize sade renk giyinin, saçlarınız orman kaçkınları gibi olmasın düzgün ve toplu olsun. E tabi sakalınızı da usturuplu kesin.

Tip Değil Dil Önemli

Kendinize ben çirkinim diye psikolojik baskı yapıp moralinizi bozmayın kendini bilen olgun bir kız yüz güzelliğine, fiziğe bakma olayını çoktan aşmıştır o kızı dilinizle, sözlerinizle etkilemeyi başarabilirseniz bu iş olmuş demektir.
Kitap okuyun, espiriler öğrenin, zekanızı geliştirin sürekli tekerleme okuyun diliniz konuşurken ebelegubele olmasın.

Çocuksu Tavırları Bırakıp Erkeksi Tavır Takının

Arkadaş ortamındaki çocuksu tavırları, gırgır şamatayı bırakıp onun yerine erkeksi ve ağır davranın, güçlü gözükün ki o kız sizin yanınızda kendini güvenli hissetsin. Yaygın olarak “gevşek” terimini duymuşsundur işte bu bahsettiğim çocuksu durumdan çıkıp biraz daha olgun ve yapıcı olmak, karşındakini etkilemek için çok iyi bir taktik.

https://ertanhaber.com/2020/04/19/kadin-nedir/
Kadınlar hakkında bilmeniz gereken bazı detaylar…

Başa dön tuşu
nakliyat | - | Sağlık Haberleri | - | kahve tarifleri | - | istanbul eşya depolama | - | kartal evden eve nakliyat | - | istanbul evden eve nakliyat